Tak a právě v tento okamžik, vaším kliknutím na tuto stránku naše spolupráce začíná.
Jsem velice potěšen, že jste mi dal/a možnost představit se vám.

Jan Neužil

Jan Neužil

Jmenuji se Jan Neužil a moc rád si s vámi osobně popovídám o Vašem problému s výživou, zodpovím vaše dotazy, či si vyslechnu veškerá vaše přání. Přijďte mi povyprávět o svých cílech, snech a na oplátku vám i já samozřejmě povím, co pro mne zdravá a správná výživa znamená, jak jsem se k ní dostal a nechal ji volně vplout do svého života tak, že se stala součástí mne samotného a jak nyní vnímám potraviny, které kupuji, jídlo které jím, připravuji, či si objednávám. Jako profesionální kuchař jsem v průběhu svého života prošel mnoha luxusními restauracemi, zabýval se vrcholovou mezinárodní gastronomií a po celou dobu se setkával pouze s vybranými a kvalitními potravinami z různých koutů světa. Vztah právě ke kvalitě mě přivedl až sem. Proč nežít celý život tak nějak kvalitněji? Proč se o své zkušenosti nepodělit s ostatními?

Zkusme si spolu nastínit základní všeobecná pravidla výživy, povězme si něco o základních živinách a jejich optimálním složení. Možná jen nevíte, jak si správně pokrm připravit, jak by taková správná snídaně, svačina, oběd, či večeře měla vlastně vypadat, jak ji správně uvařit, v kolik a jak často jíst a možná nechcete, nebo nedokážete počítat KJ/kcal. I pro takové dotazy je u nás místa dost. Jídlo je potřeba mít rád a těšit se z něho. Jen je třeba vědět, jaké je právě pro vás to vhodné – proto je nutné osobní setkání, – nelze radit pouze po telefonech, či mailech, – každý klient je jiný, jedinečný, má jiné potřeby a my je s Vaší pomocí rádi odhalíme a uspokojíme.

Jan Neužil

Jan Neužil

Prostě přijďte, moc rádi se o Vás postaráme! Staňte se součástí našeho poslání, pojďte se naučit šířit energii získanou správnou stravou do svého okolí, mezi své blízké. Mějme něco společného!
Dovolím si ještě poupravit tolik zažitý výrok: „Nejsme pouze to co jíme,ale také to co víme…“

Pojďme na to