„Nejlepší je zdravý pohyb na zdravém těle.“
Jiří Menzel

Snahou každého, koho živí podobné povolání jako mě, by mělo být dosáhnout se svým klientem obojího. Zdárným předpokladem budoucího úspěchu je správné naladění těchto dvou neznámých „veličin“ na společnou notu.

Ondřej Růžek

Ondřej Růžek

Ve svých pěti letech jsem poprvé nazul fotbalové kopačky a trávníku jsem zůstal věrný po dalších dvacet let. Kolektivní sporty mám tak v sobě hluboce zakořeněné. Individuálním sportům a konkrétně oblasti fitness se věnuji přes deset let. Za tu dobu jsem stačil pracovat ve všech větších pražských fitness klubech, započal studovat vysokou školu na sport orientovanou a stal se pohybovým terapeutem v nemocničním zařízení.

I když je mi povolání koníčkem, nacházím si čas i pro ostatní volnočasové aktivity. Běh chápu jako základ všeho, ten často prokládám jízdou na terénním kole. V zimním období u mě vítězí opět běh, jakožto sportovní aktivita do každého počasí, který za příznivých podmínek proložím lyžováním ve volném terénu či skialpinistickým lyžováním.

Ondřej Růžek

Ondřej Růžek

V oblasti duševní kultury se primárně věnuji hraní na akustickou kytaru a četbě válečné literatury faktu. Mou pozornost poutají historicky cenná místa naší vlasti, kterým věnuji pravidelné návštěvy.

Mám pro Vás jednu radu – než se rozhodnete svěřit své zdraví do rukou tomu či onomu, věnujte krátký čas pozorování naší činnosti a nebojte se zeptat na vše, co Vás zajímá.